Žebříček nejlepší privátních serverů

Lycan? Žádný vstup pro hráče P-Serveru

08.10.2023

Lycan byl představen s oficiální verzí hry 14.11 již v roce 2014.
Lykani jsou hrozivá vlčí stvoření, která byla kdysi infikována nevyléčitelným virem, ztratila svou lidskou podobu a zmutovala ve šelmy. Díky své nespoutané síle a zvýšeným instinktům jsou výjimečnými bojovníky pro boj zblízka. Nebojácný tváří v tvář konfliktu Vždy vyhledávají frontové linie.


Lycan character with Kyanite equipment at a Metin2 P-Server

Nová třída

S Lycanem dostal Metin2 pátou třídu jako přídavek k Warriorovi, Surovi, Shamanovi a Ninjovi. Radost z nové třídy v Metin2 byla velmi skvělé a komunita netrpělivě čekala na aktualizaci. Očekávání se však velmi rychle změnilo v katastrofu poté, co Oznámení o nové obraně lykanu. Zavedení drápové obrany způsobilo, že PvP vybavení většiny hráčů bylo bezcenné. Frustrace bylo pochopitelné, ale WebZen, herní studio Metin2, nic nezměnilo. Frustrace byla velká a hráči přestali hrát. Stále se jedná o největší ztrátu hráče s aktualizací v historii Metin2.

Proč hráči Metin2 P-Serveru nenávidí Lykany?

Frustrace a nenávist byly tak velké, že ani ty nejlepší změny provedené některými P-Servery nedokázaly učinit Lykan přitažlivým pro většina komunity. Jako jeden z prvních P-serverů, Rubinum a Shiro3 (nástupce Shiro2) přidali Lycan s odlišným přístupem. Spojili obranu dýkou a obranu drápů do jediné obrany. Lidé, kteří mají rádi lykan obecně, to velmi ocenili zlepšení, ale image byla poškozena natolik, že většina komunity Lykan ani nevyzkoušela. V současné době jsou servery s Lycanem vyhýbá se většině komunity Metin2.

Informace o Lycan

Dost bylo špatných věcí o lykanu. Většina komunity Metin2 stále souhlasí s tím, že kdyby aktualizace byla lepší a správnější Kdyby byl Lycan implementován, byl by dnes populární třídou. Největší výhodou lykanu je poškození způsobené při jízdě na koni nebo koni, zatímco jeho největší nevýhodou je způsobování poškození bez jízdy na koni nebo koni. To je jeden z důvodů, proč Lycan není populární ani mezi Obsah Hráč vs. příšera. Nejoblíbenějšími dungeony před kontinentem Yohara jsou Ship Defense, známá také jako Hydra a Meley's Lair. Vzhledem k tomu, že v obou dungeonech nemůžete jezdit na koni nebo na koni, je lykan jednou z nejhorších tříd zde.

Lykanské dovednosti

Lykan má pouze jednu podtřídu, která ho odlišuje od Warriora, Sury, Shamana a Ninji na Metin2 a také Metin2 P-Servers.

Karmínová vlčí duše

Metin2 P-Server lycan skill karmínová vlčí duše ikona

Nechte se posednout duší karmínového vlka. Zvyšuje hodnotu útoku (AV) a brnění protivníka je ignorováno. Posíleno zpravodajskou službou (INT).

Indigová vlčí duše

Metin2 P-Server lycan skill indigo wolf soul icon

Nechte se posednout duší karmínového vlka. Zvyšte rychlost útoků a uhýbání celé své skupiny.

cár

Metin2 P-Server lycan skill shred icon

Roztrhejte protivníka mocným úderem. Fyzický útok zblízka. Posíleno silou (STR).

Vlčí dech

Metin2 P-Server lycan skill vlčí dech icon

Zaútočte na svého protivníka smrtícím poryvem vzduchu. Fyzický útok na dálku. Posíleno silou (STR), obratností (DEX), vitalitou (VIT).

Vlčí dráp

Metin2 P-Server lycan skill vlčí dráp ikona

Roztrhejte pancíř svého nepřítele. Fyzický útok na dálku Snižuje obranu protivníka. Posíleno silou (STR), obratností (DEX), vitalitou (VIT).

Vlčí skok

Metin2 P-Server lycan skill wolf pounce icon

Zaútočte na nepřítele skokem. Fyzický útok na dálku. Posíleno silou (STR), obratností (DEX).